Brusle všech typů a jejich příslušenství

Voskované tkaničky do bruslí

Tkaniček do bruslí, a to jak do kolečkových, tak také do zimních, je samozřejmě poměrně veliké množství, přičemž se od sebe liší materiálem, ze kterého jsou vyrobeny, od čehož se pak odvíjí samozřejmě také cena.

Mezi ty nejkvalitnější pak patří tkaničky voskované, zejména kvůli vlastnostem vosku.

Pokud si budete chtít nějaké takové nové tkaničky zakoupit, můžete si je objednat například z různých internetových obchodů, které se prodejem takového typu sortimentu zabývají.

Jedním z takových obchodů je pak například sportobchod.cz, který se specializuje ne veškerý sportovní sortiment, tedy i na tkaničky do bruslí. Mezi velice oblíbený produkt zde patří hokejové tkaničky ProfiVent, které jsou voskované. Vosk se na tkaničkách používá zejména z toho důvodu, že je ochranným prvkem proti vodě, takže tkaničky ji nenasakují.

Jinak samozřejmě drží velice dobře, utahování je bezproblémové a jejich životnost je také veliká. Tkaničky mají na délku tři sta deset centimetrů, jsou tedy vhodné pro naprostou většinu pánských nebo hokejových bruslí. Jsou určeny pro brusle o velikostech od desíti do třinácti. Jsou dodávány v černé barvě.

Můžete si je v dnešní době pořídit za cenu osmdesáti pěti korun, což je opravdu skvělá cena. Také recenze, které si zde na tyto tkaničky můžete přečíst, jsou opravdu výborné.

Komentáře jsou uzavřeny.