Brusle všech typů a jejich příslušenství

Ponožky do bruslí

Ponožky do bruslí jsou samozřejmě velice důležitou součástí celkového oblečení, pokud chcete kvalitně provozovat sporty, jako je in-line bruslení nebo lední hokej.

Můžete je pořídit za poměrně příznivé ceny v internetových obchodech, které se zaměřují na sportovní potřeby.

Jedním z velice oblíbených obchodů u nás je pak například společnost s ručením omezeným Lasting Sport, která byla založena opravdovými experty, co se týče funkčních materiálů, tedy i kvalitních ponožek.

Společnost spolupracuje s opravdovými jedničkami na trhu, přičemž se jedná například o Thermolite, Outlast, Coolmax, X-static a tak podobně. U výroby funkčních materiálů se může postupovat několika specifickými metodami. Jedná se například o technologii Hardtech. U této technologie je na celé ponožce vytvořena třívrstvá ochrana, přičemž partie, které jsou nejvíce zatěžovány, jsou podpořeny ještě další vrstvou materiálu.

Další technologií je například Transpro, kdy je vytvářena odlehčená ponožka z elastic vlákna a jemné příze. Části paty, chodidla, achillovy paty a špičky jsou pak dále vyztužovány speciální plyšovou vrstvou. Mezi další metody a technologie pak patří například Aircond, Transfor a tak podobně. Na oficiálních stránkách této společnosti, které fungují samozřejmě také jako internetový obchod, se můžete podívat na všechny produkty.

Mohlo by vás zajímat


Tento záznam byl zaslán Příslušenství k bruslím a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.