Brusle všech typů a jejich příslušenství

Dětské brusle na led

Dětské brusle na led jsou svou konstrukcí a vlastnostmi velice podobné klasickým kolečkovým bruslím. Jde vlastně zejména o to, že veškeré dětské brusle všech typů by měli mít možnost změny velikosti v poměrně širokém rozsahu. Děti a samozřejmě také dětská noha jsou neustále ve vývinu, takže byste museli neustále, například jednou za rok, kupovat stále nové a nové brusle.

Výrobci proto přicházejí s těmito nastavitelnými bruslemi, které se promítají jak do kolečkových bruslí, tak také do bruslí na led. Pokud bychom se měli bavit o ledních bruslích pro opravdu malé děti, můžeme zmínit například takzvané Kačenky, které fungují jako učící se nástroj bruslení již opravdu dlouhou dobu.

Jedná se o brusle, které jsou vybaveny konkrétně čtyřmi noži, které jsou poskládané jako kola u automobilu. Toto je vlastně celá konstrukce těchto bruslí, přičemž se do nich vkládá obyčejná bota, která je posléze upevněna pevnými řemínky. Tyto kačenky jsou také velikostně přizpůsobitelné v poměrně širokém rozsahu. V současné době můžete tyto brusle v různých internetových, ale i kamenných obchodech, pořídit za cenu zhruba kolem dvou nebo tří set korun.

Vyrábějí se také v různých limitovaných barevných edicích, přičemž některé jsou stylizovány do Hello Kitty edice, některé zase do edice Sponge Boba a tak podobně. Tyto limitované edice pak můžete pořídit zhruba za něco kolem pěti set korun.

Mohlo by vás zajímat


Tento záznam byl zaslán Dětské zimní brusle a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.